Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 (32) 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 (32) 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.oddzial.fgsa.pl

 

 

         
03 Grudzień 2018
Szkolenie: Wprowadzanie kosmetyków do obrotu na rynku polskim i unijnym – nadchodzące zmiany i dotychczasowa praktyka, 6.12.2018

środek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Wprowadzanie kosmetyków do obrotu na rynku polskim i unijnym – nadchodzące zmiany i dotychczasowa praktyka”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 6 grudnia 2018 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do producentów, dystrybutorów i importerów kosmetyków. Do udziału zapraszamy osoby zatrudnione w sektorze kosmetycznym: właścicieli, dyrektorów/kierowników, pracowników, w tym technologów działów jakości, produkcji, badań i rozwoju oraz działu marketingu firm produkujących i sprzedających produkty kosmetyczne, działów compliance, osoby odpowiedzialne za ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, pracowników agencji reklamowych, prawników wewnętrznych, adwokatów i radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich, a także sprzedawców, lekarzy, aptekarzy, dietetytyków, kosmetologów.


Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zasad wprowadzania kosmetyków do obrotu na terenie UE. Omówione zostaną aspekty prawne związane z produkcją, oznakowaniem, importem, dystrybucją oraz reklamą produktów kosmetycznych, z uwzględnieniem zmian w przepisach, które wejdą w życie 1 stycznia 2019 r. Nowa ustawa o produktach kosmetycznych nakłada na producentów i dystrybutorów nowe obowiązki oraz kary finansowe, w świetle już obowiązujących przepisów Rozporządzenia 1223/2009.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63
e-mail:

Więcej informacji:
http://iph.krakow.pl/
 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry