Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
04 Maj 2020
15. edycja konkursu Śląska Rzecz ruszyła!

 


Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu Śląska Rzecz. Zamek zdaje sobie sprawę, że w tak trudnym momencie ogłaszany jest nabór, jednak organizatorzy wierzą, że mądre i odpowiedzialne projektowanie jest tym, czego potrzebujemy w zmieniającej się - nie zawsze na lepsze - rzeczywistości. Żeby ułatwić chętnym zadanie, procedura zgłoszeniowa jest uproszczona a udział w konkursie jest bezpłatny!

 

Zgłoszenia można wysyłać do 15 czerwca 2020 r.

 


Regulamin i informacje na: www.zamekcieszyn.pl
Formularz zgłoszeniowy: http://rejestracja.slaskarzecz.pl/

Osoba do kontaktu: Halina Gadomska-Brzóska, hgadomskabrzoska@zamekcieszyn.pl, tel. 33 851 08 21 wew. 35 lub 508 200 248.


Nie jesteście jeszcze przekonani? Oto, podpowiedź dlaczego warto ruszyć (oczywiście wirtualnie) do konkursu Śląska Rzecz:

1.      Docenia on odwagę myślenia poza schematami i gotowość poszukiwania rozwiązań, poprawiających jakość codziennego życia. Jego uczestnicy to „twórcy lepszej codzienności”.

2.      Nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców.

3.      To jedyny regionalny konkurs designu, promujący lokalność zgodnie z ideą: myśl globalnie, działaj lokalnie. Nagrodzone i wyróżnione projekty to najlepsze przykłady na świadomość i dumę z lokalnych zasobów.

4.      Liczą się w nim nie tylko dobre pomysły, ale też jakość ich wdrożenia, bo dostrzega się potrzeby ludzi korzystających ze zgłoszonych projektów.

5.      Konkurs pokazuje, że design to skuteczne narzędzie, pozwalające wyróżniać się na rynku, szybciej dostosowywać się do zmian i reagować na oczekiwania odbiorców.

6.      Doceniana jest praca zespołowa – nagradzane są obie strony procesu, czyli projektanci oraz  firmy lub instytucje wdrażające.

7.       Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne!  Jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy wiąże się z przywiezieniem / przysłaniem organizatorom zgłaszanego projektu.

8.      Przygotowanie zgłoszenia nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wypełnić formularze on-line.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy: www.zamekcieszyn.pl
Informacje także na: https://www.facebook.com/SlaskaRzecz/

 

Źródło: Zamek Cieszyn

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry